Prolog i 1 rozdział Pogranicznika – książka online za darmo

Pogranicznik to mój drugi kryminał, który wciąż znajduje się na etapie przedwydawniczym. Rękopis trafił do kilkudziesięciu wydawców, a ja znając specyfikę polskiego rynku wydawniczego, w spokoju oczekuję na zainteresowanie wydaniem mojego dzieła. Postanowiłam, że jeśli do marca nie otrzymam ciekawych propozycji, wydam moją drugą powieść kryminalną własnym nakładem lub opublikuję ją w wersji książki do czytania online, czyli e-booka. Na razie Twoim oczom oddaję cząstkę mojej twórczości – prolog i pierwszy rozdział Pogranicznika. Książka online do pobrania za darmo znajduje się w dalszej części tego wpisu!

 

O czym jest Pogranicznik, polska powieść kryminalna?

Pogranicznik odbiega zupełnie od mojego pierwszego kryminału – Oddechu Śmierci. Tym razem akcję osadziłam we współczesnej Polsce, starając się odzwierciedlić charakterystykę społeczności zamieszkującej pogranicze. Wytrwali śledczy mozolnie przekopując się przez tajemnice lokalnej społeczności, ujawniają zaskakujące historie z przeszłości. Sami nie odkrywają wszystkich kart – skrywają swoje prawdziwe oblicza, chcąc poznać tożsamość seryjnego mordercy. W tym całym galimatiasie zbrodni, uwikłań i tradycyjnej detektywistycznej pracy na główny plan wychodzą dwie postaci – Starsza Aspirant Lena Dobrowicz oraz psycholog kryminalny Oktawian Szakalik.

 

Interesujący opis? 🙂 Nie będę opowiadać Ci, jak przyjemnie tworzyło mi się tę powieść, ponieważ z pewnością o wiele bardziej chcesz poznać efekty mojej pracy niż jej przebieg. I teraz masz ku temu okazję – książka online PDF z darmowymi fragmentami kryminału jest do Twojej dyspozycji!

 

Książka online do czytania za darmo – jak ją zdobyć?

Wystarczy, że klikniesz poniższą ikonę, otworzysz plik PDF i zapiszesz go na swoim komputerze. Możesz także przeczytać fragmenty Pogranicznika bezpośrednio w przeglądarce. Do końca grudnia pobieranie książki online udostępniam całkowicie bezpłatnie. Od stycznia za darmowy egzemplarz będę prosiła o wpisanie się do bazy mailingowej. Obiecuję – zero spamu, same wartościowe informacje o etapach wydawniczych Pogranicznika!

książka online do pobrania za darmo

Interesują Cię darmowe książki online? Pobierz fragment Pogranicznika!

 

W razie jakichkolwiek problemów z plikiem napisz do mnie maila. Wyślę Ci PDF bezpośrednio na skrzynkę pocztową.

 

Po przeczytaniu książki online podziel się swoją opinią!

Wiem, że po pierwszych kilku stronach powieści ciężko coś konkretnego powiedzieć o fabule, bohaterach i intrydze kryminalnej, ale jeśli tylko będziesz mieć jakiekolwiek przemyślenia na temat Pogranicznika, napisz maila, komentarz lub odezwij się na moim FB. Z niecierpliwością czekam na każdą opinię i recenzję. Liczę na to, że fragment mojej nowej książki udostępniony online rozbudzi w Tobie chęć przeczytania całego kryminału. Mam nadzieję, że już niedługo powieść pojawi się w stacjonarnych i internetowych księgarniach!