Rok od premiery wydania Oddechu Śmierci!

15 lipca 2016 r. miała miejsce premiera Oddechu Śmierci! Moja debiutancka książka ukazała się światu, a ja nie posiadałam się z radości! Pierwsze spotkanie odbyło się we wrocławskiej księgarnio-kawiarni kryminalnej Speakeasy. Cały dzień byłam podekscytowana i wszystkie emocje uspokoiły się dopiero pod koniec dnia. Jednak jeszcze przez długi czas nie docierało do mnie, że oficjalnie stałam się dostępną dla wszystkich czytelników autorką kryminałów!

 

Co stało się w ciągu roku od wydania powieści? Obczajcie infografikę!

 

Roczek Oddechu Śmierci

 

Rocznicę wydania książki przeżywam na chłodno i z pewnym dystansem. Jednak w ciągu 365 dni towarzyszyły mi przeważnie silne pozytywne emocje. Każdą recenzję czytałam z lekką obawą i z każdej opinii wyciągałam wnioski. Z przyjemnością brałam udział w spotkaniach autorskich, odpowiadałam na pytania, opowiadałam o inspiracjach i pomysłach na kreacje bohaterów i fabułę. Niezapomniane przeżycia. A największą siłę i motywację do pisania kolejnych powieści przynoszą wyrazy uznania dla wyobraźni, pomysłowości i warsztatu pisarskiego!

 

Wywiady w mediach i u blogerów

Dziękuję za zaproszenia i niezwykłe przeżycia Radiu RAM i Radiu Wrocław Kultura. Po raz pierwszy występowałam na antenie – ciekawe wydarzenie, które na zawsze pozostanie w mojej pamięci 🙂 W sieci dbali o mnie recenzenci i blogerzy książkowi. Konkurs-wywiad organizowany przez Aleksandrowe Myśli był strzałem w dziesiątkę! Ogromną przyjemność sprawiło mi udzielanie wywiadu Recenzjom z Pazurem oraz Agencji Runa. Z kolei autorkom strony BookParadise dziękuję za możliwość współorganizowania konkursu z nagrodami i wspierania czytelnictwa 🙂

 

Oczywiście największe podziękowania kieruję do Wydawnictwa Czarna Kawa, które zainteresowało się książką i dało mi szansę zaistnieć na rynku książki. Bez zaangażowania wydawcy rocznica wydania powieści nie miałaby dzisiaj w ogóle miejsca.

 

Jakie mam plany na przyszłość?

Zdradzę Wam, że mam już pomysł na kolejny kryminał. Niestety obecnie nie mam czasu, aby siąść na spokojnie przed laptopem i przelewać myśli na wirtualny papier. Jesień zbliża się na razie małymi kroczkami i kiedy pierwsze liście zaczną spadać z drzew, mam nadzieję, że rozpocznę pracę nad nową książką. Na pewno jeszcze o mnie usłyszycie – nie martwcie się, podzielę się z Wami jeszcze swoimi pomysłami!

 

Zachęcam do przejrzenia archiwalnych wpisów na stronie Oddechu Śmierci oraz na moim FB. Tam została upamiętniona cała historia książki, entuzjazm czytelników oraz moja wielka radość z wydania debiutanckiej powieści!