Wór świętnych prezentów! – grudniowy konkurs z książkowymi nagrodami sponsorowany przez Born to create

Recenzentów książkowych jest bardzo wielu, jednak nie każdy ma taki zapał jak BookParadise do angażowania swojej społeczności. Autorka bloga już po raz kolejny organizuje konkurs z nagrodami, który tym razem wystartuje w grudniu pod nazwą Wór świętnych prezentów! Warto wziąć udział w zabawie nie tylko ze względu na ciekawe nagrody. Dzięki akcji poznasz debiutujących i niszowych autorów patronujących wydarzeniu. A przy okazji możesz też zgarnąć jedną z książek, którą przekazuję osobiście do puli nagród!

 

Oddech Śmierci czy Pogranicznik? Nie – to tylko książki z biblioteczki pisarki

Egzemplarze autorskie Oddechu Śmierci rozeszły się 3 lata temu niczym świeże bułeczki, a Pogranicznik jest nadal na etapie przedwydawniczym, dlatego poproszona o udział w konkursie BookPradise w roli partnera mogłam ofiarować jedynie książki ze swojej biblioteczki. Wybrałam 3 pozycje, które z chęcią puszczę dalej w świat:

 

konkursy z nagrodami książkowymi bookparadise

 

Każda z tych książek reprezentuje nieco inny gatunek literatury, więc sponsorowane przeze mnie nagrody są na pewno różnorodne. Wiem, że bardziej cenny były egzemplarz jednej z moich powieści (najlepiej z autografem 🙂 )– może następnym razem przekażę np. Pogranicznika na tego typu akcję.

 

Wór świętnych prezentów – śledź wydarzenie BookPradise na FB

Konkurs rozpoczyna się 1 grudnia i trwa przez cały miesiąc. Już dziś zachęcam do śledzenia wydarzenia na FB – autorka BookPradise na bieżąco informuje o pozycjach włączonych do puli nagród. Zdobycie książki lub innego gadżetu będzie wiązało się z udzieleniem odpowiedzi na pytanie konkursowe, zaszerowaniu lub polubieniu odpowiednich fanpage’y (z regulaminem konkursu zapoznasz się na stronie eventu). Małym wysiłkiem można zyskać okazję do zapoznania się z twórczością niesamowitych osób, a także otrzymać nowości wydawnicze przekazane przez największych wydawców.

bookparadise nagrody książkowe

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1336500066512520/.

 

Zachęcam, aby wziąć udział w konkursie i śledzić stronę BookPradise. Autorka bloga, oprócz subiektywnych i merytorycznych recenzji książek, dostarcza licznych atrakcji swoim czytelnikom – organizuje akcje wspierające czytelnictwo oraz eventy książkowe. Postawa godna pozazdroszczenia :).