Współpraca / oferta copywriting

Strona Born to create jest pełna wyjątkowych treści, a w moim umyśle wciąż kotłują się nowe pomysły. Uwielbiam prowadzić kilka projektów jednocześnie i angażować się w różnorodne działania, ponieważ wielozadaniowość doskonale mi odpowiada. Jeśli poszukujesz osoby do współpracy w zakresie tworzenia tekstów lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat pisania, a także wydawania książek, nie wahaj się – napisz do mnie! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, przyjadę na spotkanie autorskie, opowiem o swoich powieściach kryminalnych, podzielę się doświadczeniami związanymi z rynkiem oraz procesem wydawniczym.

 

Od kilku lat działam w branży marketingu internetowego i chętnie podejmę się współpracy w zakresie content markeingu, copywritingu oraz tworzenia wartościowych treści. Lubię dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, więc jeśli chcesz dowiedzieć się, jak pisać teksty, które wspomogą pozycjonowanie oraz optymalizację strony, zapraszam na szkolenie z SEO copywritingu. Pracowałam jako copywriter oraz content marketer, a przygotowanie dobrego contentu to jedna z moich specjalizacji.

 

Uwielbiam angażować się w interesujące projekty. Nowe wyzwania motywują mnie do działania, ponieważ możliwość sprawdzenia swoich możliwości niesamowicie uskrzydla i dodaje energii. Masz dla mnie ciekawe zadanie, inicjatywę, ofertę? Zapraszam do współpracy, wymiany maili, rozmowy oraz dyskusji.

Pozdrawiam

Joanna Bagrij

 

Zakres współpracy pisarskiej / usługi content marketing

 

spotkania autorskie z pisarzem

Spotkania autorskie

porady pisarskie Wrocław

Mentoring pisarski

content marketing Wrocław oferta

Content Marketing i audyt treści

rekrutacja copywritera Wrocław oferta

Rekrutacja copywritera

Napisz do mnie!