Współpraca / oferta copywriting

Strona Born to create jest pełna wyjątkowych treści, a w moim umyśle wciąż kotłują się nowe pomysły. Uwielbiam prowadzić kilka projektów jednocześnie i angażować się w różnorodne działania, wielozadaniowość doskonale mi odpowiada. Jeśli poszukujesz osoby do współpracy w zakresie tworzenia tekstów lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat pisania i wydawania książek, nie wahaj się – napisz do mnie! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, przyjadę na spotkanie autorskie, podzielę się doświadczeniami związanymi z rynkiem oraz procesem wydawniczym.

 

Od kilku lat działam w branży marketingu internetowego i chętnie podejmę się współpracy w zakresie content markeingu, copywritingu oraz tworzenia wartościowych treści. Lubię dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, więc jeśli chcesz dowiedzieć się, jak pisać teksty, które wspomogą pozycjonowanie strony, zapraszam na szkolenie z SEO copywritingu. Pracowałam jako copywriter oraz content marketer, a przygotowanie dobrego contentu to jedna z moich specjalizacji.

 

Uwielbiam angażować się w interesujące projekty. Masz dla mnie ciekawe zadanie, inicjatywę, ofertę? Zapraszam do współpracy, wymiany maili, rozmowy oraz dyskusji.

Pozdrawiam, Joanna Bagrij

  Zakres współpracy pisarskiej i contentowej

   

  spotkania autorskie z pisarzem

  Spotkania autorskie

  porady pisarskie Wrocław

  Mentoring pisarski

  content marketing Wrocław oferta

  Content Marketing

  rekrutacja copywritera Wrocław oferta

  Rekrutacja copywritera

   

   
   
  usługi copywriterskie Wrocław