Współpraca

Moja strona jest pełna wyjątkowych treści, a w moim umyśle wciąż kotłują się nowe pomysły. Jeśli masz pytanie dotyczące twórczości, moich przemyśleń lub po prostu coś Cię zainteresowało, nie wahaj się i napisz do mnie. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, przyjadę na spotkanie autorskie i opowiem o swoich książkach, podzielę się doświadczeniami związanymi z rynkiem i procesem wydawniczym.

 

Pisanie to ważna część mojego życia i chętnie podejmę się współpracy w zakresie copywritingu i tworzenia wartościowych treści. A jeśli chcesz zdobyć wiedzę na temat tego, jak pisać teksty, które wspomogą pozycjonowanie oraz działania SEO, możesz dowiedzieć się tego ode mnie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie jako copywriter i przygotowanie dobrego contentu to jedna z moich specjalizacji.

 

Uwielbiam angażować się w interesujące projekty i je realizować. Kolejne wyzwania motywują mnie do działania, ponieważ możliwość sprawdzenia swoich możliwości niesamowicie uskrzydla i dodaje energii. Zapraszam do współpracy, wymiany maili, rozmowy oraz dyskusji.

Pozdrawiam

Joanna Bagrij

Napisz do mnie!