Twórczość

Pisanie jest jedną z moich największych pasji. W książkach uwielbiam to, że każdy z nas inaczej odbiera rzeczywistość przedstawioną przez autora. Posiadając różne doświadczenia, wiedzę, sposób postrzegania świata, wyobrażamy sobie opisy miejsc, bohaterów, sytuacji odmiennie. Pisarz staje się więc twórcą nie jednej, a wielu historii. Jedna powieść, jedna książka ma wpływ na wyobraźnię wielu osób.

 

Już w szkole podstawowej postanowiłam, że swoją wyobraźnią, swoimi przemyśleniami będę dzieliła się z innymi. I tak kartka po kartce, słowo po słowie, tworzyłam swoje pierwsze opowiadania, artykuły, i wreszcie książki kryminale ;). Mój dorobek w zakresie wydanych powieści na razie ogranicza się do jednej pozycji, ale jestem na dobrej drodze, by go powiększyć.

 

Książki

 1. Oddech Śmierci – powieść kryminalna wydana w 2016 r.

 

Artykuły naukowe

 1. Ujęcie zasobowe tworzenia wartości w modelu biznesowym – artykuł wydany w czasopiśmie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu: Nauki o zarządzaniu. Management science w 2015 r.; artykuł powstał na podstawie pracy magisterskiej

 

Artykuły biznesowe / branżowe

Współpracowałam z wieloma portalami o tematyce biznesowej, psychologii zarządzania, branży marketingu internetowego (SEO/SEM). Napisałam niezliczoną ilość artykułów. Nie sposób wymienić ich wszystkich, a niektóre z nich to m.in.:
 

 1. dla educover.pl:
  – Work – life balance, czyli balansowanie między pracą a życiem osobistym
  -E-biznes, czyli zarabianie na Youtube’ie
 2. dla addwork24.com:
  – Klikanie lajków – sposób na biznes i pracę dodatkową?
  – Agencje pośrednictwa pracy od środka
 3. dla jednymzdaniem.pl:
  -Rower droższy niż samochód
  – Sezon na e-booki
 4. dla neomedia.info:
  – Na co wydawać pieniądze mając 20 lat?
  – Nadszedł już czas na zmianę pracy?
 5. dla domowefundusze.pl jako Redaktor naczelna:
  – Komiksy a inwestowanie
  – Ekspresowa migracja z banku do banku

 
Aktualnie tworzę całą masę wartościowych artykułów o tematyce pozycjonowania, optymalizacji stron, reklam w wyszukiwarce dla wrocławskiej Agencji SEO Artefakt. Opiekuję się blogiem firmowym i dbam o publikacje.