Oddech Śmierci

W 2013 r. pod wpływem inspiracji postanowiłam napisać pierwszą powieść kryminalną. Projekt był ambitny, a umysł kipiał od pomysłów na fabułę, bohaterów, intrygę kryminalną. Siadłam przed komputerem, otworzyłam edytor tekstowy i rozpoczęłam proces kreacji. I tak w ciągu 2,5 miesiąca rozłożonych na dwa lata powstała książka Oddech Śmierci!

 

Premiera książki Oddech ŚmierciMój debiutancki kryminał został wydany w 2016 r., premiera miała miejsce 15 lipca. Podczas procesu wydawniczego żyłam jakby na granicy jawy i marzeń, nie zdawając sobie do końca sprawy, że moje dzieło wkrótce ma być dostępne dla wszystkich miłośników literatury kryminalnej. Dopiero na pierwszym spotkaniu autorskim uświadomiłam sobie, że jestem autorką i właśnie zaczynam swoją karierę na rynku książki, rynku wydawniczym.

 

Wydanie pierwszej książki nie jest łatwe. Obawiałam się, że obnażając część siebie, część swojej duszy, zostanę zaszeregowana, oceniona i skrytykowana wyłącznie negatywnie. Jednak powieść spotkała się z uznaniem moich znajomych, rodziny i licznych recenzentów. Z zapartym tchem czytam każdą kolejną recenzję Oddechu Śmierci, a do słów krytyki staram się podchodzić konstruktywnie. Wszystkie opinie kolekcjonuję i chwalę się nimi, ponieważ jest czym! Śledzę także statystyki na lubimyczytac.pl.

 

O czym jest Oddech Śmierci?

Audycja w Radiu RamTo typowy kryminał z elementami psychologii wplecionej pomiędzy fabułę i bohaterów. Poznajemy trzy przenikające się światy: ludzi biznesu, artystów oraz organów ścigania. Pomiędzy nimi przemyka nieuchwytny zabójca, którego cele i motywy nie są znane. Dlaczego zabija? Czy jest psychopatą? Jak został skrzywdzony w przeszłości, że zadaje śmierć w taki okrutny sposób? Poznanie tożsamości mordercy z pozoru wydaje się łatwe, ale nie każdemu udaje się rozwikłać zagadkę Oddechu Śmierci!

 

Tylko tyle mogę napisać o swoim debiucie bez spojlejowania 😛 Przeczytajcie książkę i wyróbcie sobie o niej opinię!

 

Poznaj oficjalną stronę książki Oddech Śmierci!

Jeśli jesteście ciekawi poznania wszystkich szczegółów związanych z wydaniem mojej debiutanckiej książki Joanny Bagrij, zapraszam na oficjalną stronę Oddechu Śmierci. Przeczytacie o tym, jak powstawał mój pierwszy kryminał, co zainspirowało mnie do spotkanie autorskie w Lubaniujego napisania oraz zapoznacie się z wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami: spotkaniami autorskimi, konkursami, podejmowanymi inicjatywami.

 

Gdzie kupić? Gdzie przeczytać?

Książkę znajdziecie w księgarniach internetowych. Jest dostępna w tradycyjnym drukowanym wydaniu oraz w formie e-booka. Zajrzyjcie także do biblioteki miejskiej – wiem, że niektóre placówki posiadają egzemplarze Oddechu Śmierci.