Konkursowy Czarny Piątek 4.0 – książkowy konkurs na Black Friday z nagrodami od J. Bagrij

Black Friday to w Stanach Zjednoczonych dzień mega wyprzedaży, na który wielu Amerykanów czeka cały rok. Konsumpcjonizm krytykuje się coraz częściej, ale skoro można skorzystać z wyjątkowej okazji, to czasem warto się ponieść zakupowemu szaleństwu (oczywiście w granicach rozsądku). Polacy też kochają wyprzedaże i z okazji Czarnego Piątku coraz więcej marek organizuje swoje promocje. W ślad za największymi brandami podążyły organizatorki Konkursowego Czarnego Piątku, podejmując się wielkiego rozdania książek. A ja mam przyjemność patronować tej akcji, ofiarowując kolejne powieści z mojej osobistej biblioteczki.

 

Konkursowy Czarny Piątek 4.0 – książki od J.Bagrij

Konkursowy Czarny Piątek 4.0 to istna celebracja Black Friday w wydaniu książkowo-gadżetowym. W ciągu 4 dni można zdobyć tyle ciekawych nagród (w większości powieści, kryminałów i opowiadań), że przez cały rok można by było nic nie robić, tylko siedzieć i czytać :). Organizatorzy Książkowe Kocha, Nie Kocha, Atramentowe Książki, Fantastyczny świat książek, Magia Książek i Czar Piękna oraz Nasz Książkowir konkursowy czarny piątekaktywnie poszukują nowych sponsorów i patronów, aby zapewnić jak najwięcej ciekawych prezentów swoim fanom. Już dziś warto dołączyć do wydarzenia, by na bieżąco śledzić, co będzie można zdobyć.

 

  • Kiedy? -> 28.11 – 1.12.2019
  • Gdzie -> https://www.facebook.com/events/269875653589026

 

Mam przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu w roli patrona/sponsora. Jak już doskonale wiesz, nie mam niestety egzemplarzy swoich autorskich książek. Z chęcią “pozbywam się” pozycji z mojej biblioteczki i tym razem wybór padł na 2 pierwsze tomy sagi Wojny Duszków pióra Herbie Brennan. To fantastyka, która powinna przypaść go gustu młodzieży. Fudżi na szczęście zgodził się, aby przekazać te powieści do puli nagród Konkursowego Czarnego Piątku 4.0.

 

Przeczytajcie dokładnie regulamin i dołączcie do wspólnej zabawy z cennymi nagrodami książkowymi!