Kurs copywritingu od J. Bagrij

 

Lekkość pióra i znajomość branży nie wystarczą do tworzenia skutecznych treści na stronę www. Perswazyjny content musisz odpowiednio zoptymalizować pod wymagania wyszukiwarek internetowych, aby klienci mieli szansę zobaczyć Twoją ofertę w organicznych wynikach wyszukiwania. Stosowanie dobrych praktyk SEO wcale nie jest takie trudne, a żeby się ich nauczyć, czytaj artykuły na blogach branżowych, oglądaj webinary nagrywane przez ekspertów i koniecznie zapisz się na szkolenie copywriting omawiające od podstawowych do zaawansowanych kwestii, prowadzone przez doświadczonego specjalistę ds. content marketingu.
 
Z chęcią przeprowadzę Cię przez tajniki optymalizacji tekstów pod SEO w moim autorskim szkoleniu z content marketingu. Kurs dopasuję do Twojej wiedzy, potrzeb i oczekiwań, abyś po warsztatach mógł zrealizować swoje cele biznesowe.

 
copywriting kurs we Wrocławiu

 

Szkolenia content marketing – cennik

Agendę przygotowuję indywidualne na podstawie briefu. Dopasowuję zakres tematyczny, szacuję liczbę godzin, czas na jednego uczestnika, uwzględniam część wykładową oraz warsztaty copywritingu. Jeśli spotkanie odbędzie się poza Wrocławiem, doliczam kwotę za dojazd (prowadzę także kurs copywriting online). Na tej podstawie podsumowana zostaje cena za szkolenie z content marketingu.

 

Copywriting szkolenia Min. cena kursu z contentu
Kurs copywritingu online
od 100 zł/godz.
Kurs copywritingu – Wrocław
od 300 zł/1,5 godz.
SEO Copywriting szkolenie online
od 400 zł/1,5 godz.
Szkolenie SEO copywriting i content marketing
od 500 zł/2,5 godz.
Szkolenie SEO + content marketing
od 1000 zł/3-5 godz.

*stawki to ceny w zł netto, możliwa FV lub UoD
 

Lubię prowadzić warsztaty i prelekcje dla niewielkich i średnich grup (do 10 osób) w trybie stacjonarnym. Mogę także poprowadzić webinar-szkolenie, content marketing również w takiej formie można przekazać. Sprawdź sekcję FAQ na dole strony, aby dowiedzieć się, co mieści się w zakresie poszczególnych kursów z copywritingu.

 
 

Interesuje Cię szkolenie z contentu? Napisz do mnie!
 

 

SEO copywriting kurs – zakres tematyczny

W zależności od wybranego poziomu szkolenia copywriting będzie poruszany z uwzględnieniem najnowszych trendów branżowych. Opowiem m.in. o:

  • Algorytmach wyszukiwarki Google oceniających jakość treści,
  • Zjawisku duplikacji treści i narzędziach duplicate content checker,
  • Zagęszczeniu treści słowami kluczowymi, narzędziach do keyword research,
  • Sposobach pisania poszczególnych rodzajów tekstów na strony,
  • Analityce treści i narzędziach do badania efektów realizowanej strategii content marketingowej.

Każde szkolenie SEO content marketing ma charakter praktycznej wymiany wiedzy. Na podstawie swojego doświadczenia, case’ów i ćwiczeń prowadzę warsztaty okraszone głęboką warstwą merytoryczną.

 

 
copywriting szkolenia Wrocław

 
 
 
usługi copywriterskie Wrocław

Content marketing szkolenie – sposób na poprawę widoczności strony internetowej

Uwielbiam dzielić się wiedzą dotyczącą pisania tekstów na strony www. Jako copywriter kurs optymalizacji treści pod SEO odbyłam w firmie pozycjonerskiej we Wrocławiu. Nauczyłam się teoretycznych zasad, które praktycznie wykorzystuję w każdym prowadzonym projekcie content marketingowym. Skuteczność tekstów jest bardzo mocno związana z mechanizmami działania wyszukiwarki Google i jej najnowszymi aktualizacjami, dlatego też na bieżąco śledzę poczynania seowców. Tworzę, weryfikuję, optymalizuję treści, a cenne doświadczenie z radością przekażę właśnie Tobie.
 
Mój autorski kurs copywriting dedykuję:

  • Właścicielom serwisów internetowych, którzy chcą poprawić widoczność swojej oferty w sieci,
  • Copywriterom poszukujących warsztatów doszkalających,
  • Content marketerom rozpoczynającym pracę w agencjach SEO lub działach marketingowych
  • Agencjom PR chcących zwiększyć skuteczność przygotowywanych treści w internecie,
  • Osobom zainteresowanym zdobyciem wiedzy z zakresu copywritingu i SEO.

Zawsze chętnie pomogę i doradzę, więc jeśli masz pytania o szkolenie copywriting, Wrocław to miejsce, gdzie możemy umówić się na kawę. Zapraszam również do mailowania.

 


Zaufaj moim zdolnościom i kompetencjom

 

copywriting kurs Wrocław

6 lat doświadczenia

content marketing szkolenie

Terminowość i szczerość

szkolenia copywriting cennik

Kreatywność i autentyczność

kurs copywriter Wrocław

Wiedza i pomysłowość

 

Sekcja FAQ – szkolenia SEO copywriting i content marketing

 

Jaki jest zakres tematyczny kursu copywritingu online?

Ten kurs dedykuję początkującym twórcom treści, którzy chcą poznać podstawy pisania skutecznych tekstów na strony internetowe. Opowiem o słowach kluczowych, ich doborze, narzędziach do analizy fraz, algorytmach wyszukiwarki Google, unikalności treści. Na co dzień pracuję z copywriterami, więc podzielę się także moimi spostrzeżeniami na temat oczekiwań osób zlecających poszczególne rodzaje tekstów SEO. Każdy copywriter kurs na takim poziomie powinien odbyć, aby pozyskać podstawową wiedzę w zakresie optymalizacji contentu pod pozycjonowanie.

Co obejmuje kurs copywritingu – Wrocław?

Jest to wersja stacjonarna kursu copywritingu opisanego powyżej. Szkolenie przeprowadzam we Wrocławiu, nawiązując bezpośredni kontakt z uczestnikami. Opowiadam o typach artykułów SEO, nasyceniu treści słowami kluczowymi, keyword stuffingu, doborze fraz, programach do wykrywania duplicate content oraz aplikacjach pomagających w wyszukiwaniu tematów i wyrażeń, którymi posługują się użytkownicy, korzystając z wyszukiwarki Google. Każdy SEO copywriter kurs na takim poziomie powinien odbyć, aby przygotowywać skuteczne treści dla swoich klientów.

Czego nauczę się podczas szkolenia SEO copywriting online?

Kurs przygotowany jest z myślą o zaawansowanych copywriterach oraz content marketerach poszukujących wiedzy nt. technicznej optymalizacji treści pod SEO. Opowiemy sobie nie tylko o analizie fraz, którą przeprowadzają specjaliści SEO, ale także o content experience, merytoryczności treści, strategiach content marketingowych. Szkolenie online copywriting zaprezentuje w zupełnie nowym świetle, jeśli do tej pory nie zajmowałeś się podrasowywaniem treści pod wymagania wyszukiwarki Google.

Jakie zagadnienia pojawiają się w trakcie szkolenia SEO copywriting i content marketing?

Wersja stacjonarna szkolenia z content marketingu opisanego powyżej. Jest to kompleksowy kurs z SEO copywritingu. Przejdziemy razem wszystkie zagadnienia związane z seową optymalizacją treści, poprzez najefektywniejsze sposoby generowania ruchu, kończąc na analityce treści. Jeśli prowadzisz swoją stronę, zaaudytujemy ją wspólnie, sprawdzimy jej widoczność i postawimy rekomendacje optymalizacyjne. Na warsztaty z copywritingu zapraszam do Wrocławia. Szkolenie mogę poprowadzić także w siedzibie Twojej firmy.

Czego dowiem się o pozycjonowaniu stron, zapisując się na szkolenie SEO + content marketing?

Kurs o najwyższym poziomie zaawansowania przeznaczony dla osób, które chcą zdobyć wiedzę o copywritingu i optymalizacji oraz pozycjonowaniu stron internetowych (SEO). Posiadam wieloletnie doświadczenie agencyjne, więc z przyjemnością opowiem o najistotniejszych czynnikach rankingowych oraz technicznym dostosowaniu witryny do wymogów wyszukiwarki Google. Porozmawiamy o contencie, link buildingu, optymalizacji onsite. Szkolenie dostępne w mieście Wrocław oraz w miejscowości, gdzie znajduje się siedziba Twojej firmy.

Od czego zależy koszt szkolenia z content marketingu?

Jak się pewnie domyślasz, cena kursu z SEO copywritingu będzie zależała od wybranego poziomu zaawansowania, czasu trwania, miejsca przeprowadzenia (online, Wrocław, inna miejscowość), liczby uczestników, Twoich potrzeb i oczekiwań względem zakresu tematycznego. W cenniku podałam minimalne stawki za szkolenie, jednak musisz pamiętać, że dopiero po ustaleniu agendy oraz ustaleniu wszystkich szczegółów będę w stanie podać Ci ostateczny koszt za przekazanie mojej wiedzy i doświadczenia.

Czy content marketing szkolenie obejmuje warsztaty z copywritingu?

Wszystkie moje szkolenia mają praktyczny charakter. Podczas spotkania przeprowadzam z uczestnikami ćwiczenia, przechodzimy wspólnie analizę keyword research, zastanawiamy się nad optymalizacją meta tagów podnoszących widoczność treści w wyszukiwarce, omawiamy sobie, jak pisać poszczególne rodzaje treści. Kurs nie obejmuje jednak czystego copywritingu – skupiam się na bardziej technicznej optymalizacji treści pod SEO, szkolenia omawiają w większym stopniu zagadnienia optymalizacyjne niż pisanie perswazyjne.

Gdzie odbywa się copywriting kurs?

Szkolenie content marketing przeprowadzę dla Ciebie we Wrocławiu, online lub w miejscu, w którym mieści się siedziba Twojej firmy. W tym ostatnim przypadku do ceny kursu doliczę koszty dojazdu. Miejsce spotkania powinno sprzyjać wymianie wiedzy, odbywać się w atmosferze skupienia i koncentracji. Idealnie nada się w tym celu zaciszna salka konferencyjna z dostępem do projektora.

Czy prowadzisz otwarte kursy dla copywriterów lub webinary online?

Otwarte szkolenia copywriterskie na razie nie znajdują się w mojej ofercie, ponieważ zdecydowanie łatwiej jest spełnić oczekiwania kursanta, jeśli można przed spotkaniem ustalić zakres tematyczny. Jeśli jednak pracujesz jako copywriter-freelancer i masz znajomych, którzy są zainteresowani takim kursem, mogę zorganizować dla Was półotwarte warsztaty po preferencyjnej cenie.

Copywriter kurs online czy szkolenie stacjonarne?

Powiem szczerze, zdecydowanie wolę prowadzić stacjonarne szkolenia contentowe, ponieważ pozwala to na złapanie osobistego kontaktu z uczestnikami, zwiększa otwartość na pytania oraz pomaga mi wyczuć, jaki jest poziom zrozumienia omawianego tematu. Jeśli jednak preferujesz kursy online, copywriting można spokojnie w taki sposób przekazać, więc nie będzie problemu ze zorganizowaniem takiego webinarowego spotkania.

Czy jest możliwy darmowy kurs copywritingu?

Mój czas kosztuje, dlatego nie oferuję darmowego kursu copywritingu. Możliwa jest jednak wymiana barterowa. Jeśli specjalizujesz się w jakiejś dziedzinie marketingu, w której chciałabym się podszkolić, możemy zorganizować networking i wzajemnie podzielić się wiedzą. W trakcie spotkania oboje się czegoś nauczymy.

SEO copywriting poradnik czy szkolenie z content marketingu?

Poradniki, artykuły branżowe, wypowiedzi ekspertów to doskonały materiał do nauki SEO copywritingu i doskonalenia swoich umiejętności. Darmowa wiedza wiąże się jednak z potrzebą posiadania sporej dawki wolnego czasu oraz umiejętnościom odsiania wartościowych informacji. Czytanie o content marketingu to dobry start na początek. Udając się na kurs copywriterski, można pozyskać w ciągu jednego spotkania ogrom doświadczenia, wiedzy i kompetencji od specjalisty, którego w każdej chwili można dopytać o interesujące nas kwestie. Jednak i szkolenia, i poradnik SEO copywritingu to super pomysł na poszerzenie swoich kwalifikacji w zakresie marketingu online.
 

Chciałbyś zdobyć wiedzę z zakresu optymalizacji treści na stronie, ale obawiasz się, że wybrane szkolenie content marketingowe nie będzie dopasowane do Twoich potrzeb? Martwisz się, że pieniądze i czas zainwestowany w kurs copywritingu nie przełożą się na wymierne efekty? Poszukujesz praktycznych warsztatów zamiast nudnych wykładów i zastanawiasz się, jaka forma szkoleniowa przeważa u mnie?

 

copywriting szkolenie cena

 

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam sekcję z najczęstszymi pytaniami dotyczącymi mojego content marketingowego kursu. Wiem, co interesuje kursantów, jakie kwestie są dla nich istotne, na co zwracają uwagę. Opisałam najważniejsze punkty, ale jeśli na mojej liście nie znalazła się odpowiedź zaspokajająca Twoją ciekawość, zachęcam do wysłania maila. Zanim zaofertuję Ci SEO copywriting szkolenie i określę jego koszt, z miłą chęcią rozwieję wszelkie wątpliwości.

 

copywriter szkolenie cena

Interesuje Cię szkolenie z contentu? Napisz do mnie!
 

seo copywriter szkolenie

 

Zależy mi na tym, aby nasze spotkanie wzbogaciło Cię o praktyczną wiedzę i umiejętności, które będziesz wykorzystywać w codziennej pracy z contentem. Stawiam na ćwiczenia, case’y, przykłady, dlatego mój SEO copywriting kurs ma warsztatowe podejście. Teorię musimy poznać, jednak prezentuję ją w przystępny sposób, ilustrując studiami pozytywnych i negatywnych przypadków. Pracowałam już z wieloma klientami nad rozwojem treści, dlatego podczas szkolenia z content marketingu mogę podpowiedzieć, jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej.

 

szkolenia content marketing

 

Obawiasz się, że za moje ponad 6-letnie doświadczenie w redakcji i optymalizacji treści przekazane podczas copywritingowego szkolenia cena będzie wysoka? Jestem contentowym ekspertem, ale cennik kursu dopasowuję indywidualnie, biorąc pod uwagę Twój budżet i cele, które chcesz osiągnąć. Koszt mojej wiedzy przełoży się na efekty w postaci wzrostu widoczności Twojej strony, ruchu organicznego oraz konwersji. Zainteresowany? Spotkajmy się we Wrocławiu, innej pięknej miejscowości albo online, abyś mógł nadać swoim słowom większą siłę przebicia w internecie!