Usługi copywriterskie J. Bagrij

 

Teksty publikowane na stronach internetowych pomagają realizować kilka celów: informują klientów o świadczonych usługach, przekonują do dokonania konwersji, edukują, rozwiewają wątpliwości oraz wspierają proces pozycjonowania strony internetowej. W idealnym układzie to właściciel serwisu, najlepiej znający się na swoim biznesie, przygotowuje wartościowy i merytoryczny content, który dzięki wiedzy pozycjonera zamieni się w teksty pod SEO zoptymalizowane. Taka współpraca przynosi najlepsze efekty. Oczywiście nie każdy posiada lekkość pióra, chęć do pisania czy czas na dokładne zaprezentowanie oferty. Dla takich osób dedykuję swoje usługi copywriterskie, których cennik znajduje się poniżej.

copywriter cennik

Copywriting cennik

Pisanie tekstów na stronę internetową wyceniam indywidualnie. Stawka za 1000 znaków zależy od terminu realizacji zlecenia, rodzaju treści, wytycznych, przeprowadzenia analizy słów kluczowych, branży, w której działasz. Jako copywriter cennik dopasowuję także do Twojego budżetu oraz ciągłości współpracy – jeśli zdecydujesz się na regularny rozwój treści na swojej stronie, możesz liczyć, że cena za artykuł SEO zostanie zrabatowana.

 

Copywriting oferta cena za 1000 znaków (zzs)
Teksty SEO na stronę internetową
20
Opisy produktów, kategorii
20
Opisy produktów do 500-1000 zzs
15
Teksty na bloga
30
Artykuł sponsorowany
30
Redagowanie tekstu (korekta językowa)
15
Optymalizacja tekstu pod SEO
15
Tekst zapleczowy (precle)
10
Tekst synonimizowany (teksty w synonimach)
15

*stawki to ceny w zł netto, możliwa FV lub UoD

 
 

Interesuje Cię skuteczny copywriting? Napisz do mnie!
 

 

Pisanie tekstów SEO zgodnie z oczekiwaniami

Przygotowując teksty na zamówienie, staram się znaleźć złoty środek pomiędzy wspierającymi pozycjonowanie słowami kluczowymi, merytorycznością treści oraz stylem tekstu, który będzie Ci odpowiadał. Wiem, że content na Twojej stronie staje się Twoją wizytówką w internecie, dlatego jakość artykułów blogowych, opisów produktów czy kategorii musi znajdować się na pierwszym miejscu. Jestem gotowa na poprawki, poznanie specyfiki Twojego biznesu, a ze swojej strony mogę zagwarantować napisanie tekstów SEO spełniających Twoje wymagania.

Elastycznie dopasuję się do Twojej wizji i jako doświadczony copywriter stawki za zlecenie zaproponuję na poziomie satysfakcjonującym obie strony.

 

 
copywriting cennik Wrocław

 
 
usługi copywriterskie Wrocław

Jednoosobowa agencja copywriterska z Wrocławia – nowa wartość contentu na stronie

Od 2013 r. jestem związana zawodowo z redagowaniem treści na strony internetowe. Doświadczenie zdobywałam w internetowych magazynach, w których poznałam zasady przygotowywania perswazyjnych artykułów. Od 2014 roku zaczęłam nabywać umiejętności przygotowywania contentu przyjaznego pozycjonowaniu, pracując jako copywriter. Wrocław to miasto, gdzie studiowałam, więc naturalnie pojęłam współpracę z tutejszymi agencjami. Pisałam także dla firm copywriterskich mieszczących się w największych ośrodkach związanych z rynkiem medialnym.

 

Specjalnie dla Ciebie będę świadczyła usługi jako jednoosobowa agencja copywritingu i skuteczny copywriter w jednym. Co to oznacza? Oferuję Ci kompleksowe podejście do rozbudowy contentu na Twojej stronie oraz indywidualne podejście, którego często nie może zaproponować duża firma copywriterska.

  • Przygotuję strategię SEO friendly copywritingu,
  • Dobiorę najlepsze słowa kluczowe,
  • Napiszę lub zlecę przygotowanie treści spełniających Twoje oczekiwania,
  • Zoptymalizuję zgodnie z SEO lub poprawię językowo opublikowany content,
  • A zaproponowana za copywriting cena zmieści się w Twoim budżecie!

 


Zaufaj moim zdolnościom i kompetencjom

 

copywriting Wrocław oferta

6 lat doświadczenia

agencja copywriterska

Terminowość i szczerość

cennik copywriter Wrocław

Kreatywność i autentyczność

agencja copywriting

Wiedza i pomysłowość

 

Sekcja FAQ – usługa copywritingu

 

Co to jest SEO copywriting? Kiedy powinienem skorzystać z tej usługi?

SEO Copywriting to pisanie tekstów pod SEO, czyli treści zawierających słowa kluczowe, na które ma być widoczna strona w organicznych wynikach wyszukiwania. Odpowiednie zoptymalizowanie contentu pod wymagania wyszukiwarki pozwala na osiągnięcie wysokiej pozycji w rankingu, pozyskanie wartościowego ruchu, a co za tym idzie – konwersji. Obecnie panuje bardzo silny trend nasycania treścią serwisów i sklepów internetowych. Jeśli Twoja domena jest uboga w teksty, opisy produktów lub nie prowadzisz bloga, koniecznie powinieneś zastanowić się nad skorzystaniem ze wsparcia doświadczonego copywritera lub agencji contetowej.

Tekst SEO – co to jest?

Tekst SEO to treść uzupełniona o słowa kluczowe wyszukiwane przez użytkowników. Frazy muszą być naturalnie rozmieszczone w tekście, aby potencjalny klient podczas czytania nie miał wrażenia, że zapoznanie się z contentem przeznaczonym tylko dla robotów Google. Optymalizacja tekstu pod pozycjonowanie musi iść w parze z wysoką jakością językową oraz merytoryczną. Dobry copywriter teksty na stronę przygotuje z uwzględnieniem obu tych zasad.

Teksty na bloga cennik – co obejmuje?

Artykuły na bloga przygotowywane przeze mnie obejmują research tematów, dobór fraz, napisanie tekstu, zoptymalizowanie go pod SEO, korektę uwzględniającą uwagi klienta. Wpisy blogowe dopasowuję do stylu na Twojej stronie, poruszanej tematyki, specyfiki Twojej branży. Długość, podział na akapity, stosowanie znaczników HTML w treści – to wszystko może także uwzględniać za 1000 zzs cena. Opisz mi swoje potrzeby, a na pewno zaproponowana przeze mnie jako doświadczony copywriter oferta sprosta Twoim oczekiwaniom.

Redagowanie tekstu cena – jaki jest zakres usługi?

Redakcja tekstu polega na korekcie językowej i merytorycznej treści. Copywriter-korektor wyłapuje błędy gramatyczne, interpunkcyjne oraz logiczne. Propozycje modyfikacji wprowadzane są w edytorze tekstowym w trybie śledzenia zamian, dzięki czemu masz pełny wgląd do poprawek i nie musisz akceptować zmian, które Ci nie odpowiadają. Redakcja treści może obejmować również poprawę stylu lub całkowite przebudowanie artykułu z uwzględnieniem głównego przekazu pierwotnego autora treści. Oferuję również usuwanie duplikacji treści, by Twój skopiowany content stał się w pełni unikalny. Pracując jako copywriter stawka za 1000 znaków jest przeze mnie określana przed realizacją zlecenia.

Jak przebiega optymalizacja tekstu zgodnie z zasadami SEO?

Optymalizacja treści w celu wspierania procesu pozycjonowania składa się z kilku etapów. W pierwszej kolejności agencja copywriterska dobiera słowa kluczowe z największym potencjałem do poprawy pozycji strony. Następnie przeprowadza się weryfikację zagęszczenia fraz w tekście i dokonuje się zmian – dofrazowanie lub odspamowanie wpisu. Copywriter zwraca również uwagę na układ nagłówków, optymalizację atrybutów alt, przejrzystość i długość treści. Na tym właśnie polega SEO copywriting, a cennik usługi zależy od obszerności tekstu poddawanego optymalizacji.

Czym różni się opis produktu od opisu kategorii i tekstu na stronę główną?

Doświadczeni twórcy treści różnicuj usługi copywriterskie, a cennik posiada kilka pozycji różniących się stawkami. Dlaczego? Np. opisy produktów zwykle są mniej wymagające w przygotowaniu, ponieważ do opisania jest konkretny produkt. Umieszczenie słów kluczowych zwykle nie sprawia większych trudności, a wykorzystanie języka korzyści pozwala stworzyć przystępny tekst SEO. Nieco inaczej jest w przypadku opisów kategorii, w przypadku których należy zapoznać się z całym dostępnym asortymentem, dopasowując styl treści do stylu klienta. Najtrudniejsze wyzwanie stanowi przygotowanie tekstu na stronę główną – pół ofertowy, pół perswazyjny content stanowi niejako wizytówkę klienta, dlatego musi być dopracowany pod każdym względem.

Czy warto współpracować z copywriterem nad artykułem sponsorowanym?

Warto, jeśli nie masz czasu samodzielnie zajmować się tworzeniem treści. Artykuły sponsorowane to w pewnym sensie wpisy blogowe, które w nienachalny sposób mają informować o Twojej firmie. Znasz się najlepiej na swojej branży, ale to nie wyklucza współpracy z zewnętrznym twórcą treści. copywriter może przygotować Ci „szkic” wpisu, a Ty go udoskonalisz i dopasujesz do swojego stylu.

Tekst zapleczowy – cena za 1000 zzs zawsze jest niska?

Teksty zapleczowe to treści tworzone na blogi, serwisy internetowe służące do wspierania strategii link buildingu. Bardzo często artykuły charakteryzują się niższą jakością, są mniej merytoryczne, dlatego copywritera cena za usługi mieści się w nieco niższym przedziale niż stawka za redakcję opisów produktów czy contentu na właściwą strone internetową. Istnieją jednak serwisy zapleczowe dorównujące największym portalom tematycznym, co sprawia, że ich twórcy przygotowują znacznie wyższy cennik za copywriting i publikację wpisu.

Na czym polegają synonimizowane teksty SEO? Cena powinna być niższa niż wpisów blogowych?

Synonimizowane teksty to sposób na poszukiwanie oszczędności w działaniach contenowych. Pisząc w odpowiedniej składni jeden wpis (np. {Adam|Marek} {naprawia|reperuje} {auto|samochód} {mamy|matki}.), można uzyskać tysiące, a nawet miliony względnie unikalnych artykułów. Tego rodzaju treści są wykorzystywane do budowania zaplecz SEO, a także do niskokosztowego opisywania bardzo podobnych produktów. Pamiętaj, że teksty cechujące się niższą jakością takie jak teksty w synonimach, zaplecówki i precle, copywriting obecnie traktuje trochę po macoszemu. Obecnie cały rynek agencji SEO podąża za tworzeniem wyczerpującego i merytorycznego contentu pod SEO.

Czy warto powierzyć SEO copywriting agencji, czy lepiej współpracować z copywriterem?

Podjęcie decyzji o współpracy z agencją copywriterską lub copywriterem zwykle wiąże się z kilkoma czynnikami: budżetem na teksty, możliwością zaangażowania się w projekt, czasem realizacji, formą komunikacji. Jeśli niski cennik copy ma dla Ciebie największe znaczenie, zdecyduj się na twórcę treści. Pamiętaj jednak, że to ty będziesz musiał weryfikować treści, uzgadniać wszystkie warunki, wyjaśniać przedmiot umowy. Gdy wybierzesz firmę copywriterską, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie, wyższe koszty i najczęściej dostęp do kilku narzędzi optymalizacyjnych. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości koordynacji projektu.

Cennik copywritera – od czego zależy wyjściowa stawka za tekst?

Pomijając specyfikę Twojej firmy, czas realizacji zlecenia oraz Twoje wymagania dotyczące stylu, każdy copywriter cennik usług ustala w zależności od swojego doświadczenia, znajomości danej tematyki, umiejętności językowych, specjalizacji. Bardzo dobrzy twórcy treści nie schodzą poniżej określonej stawki, ponieważ wolą podjąć się jednego, trudnego i lepiej płatnego artykułu niż kilkunastu tekstów SEO na zaplecze. Za wysokie kompetencje w każdej branży płaci się niemałe pieniądze.

SEO copywriting – cena zależy od terminu zlecenia?

To zależy. Jeśli zależy nam na skorzystaniu z warsztatu dobrego copywritera, często ekspresowa usługa wiąże się z poniesieniem dodatkowych kosztów. Można jednak znaleźć osoby pracujące w trybie freelancerskim z krótkimi terminami realizacji tekstów i stałym cennikiem za copywriting. Wrocław stanowi szeroki rynek, na którym plasuję się jako twórca treści o średnim czasie oczekiwania na dobrej jakości treści.

Copywriter na godziny czy za wykonanie zlecenia?

To od Ciebie zależy wybór formy współpracy obejmujący teksty na stronę internetową. Cennik copywritera na godziny może być jednak relatywnie wyższy niż stawka za konkretną liczbę znaków ustalana przed realizacją zlecenia. W pierwszym przypadku płacisz za przepracowaną liczbę godzin, a w drugim za konkretny efekt. Pamiętaj, że ciężko optymalizować efektywność pracy twórczej – tzw. brak weny potrafi skutecznie utrudnić napisanie dobrych tekstów. Gdy umawiasz się na określoną liczbę zzs – nie martwisz się czasem poświęconym na copywriting. Inwestujesz w gotowy produkt, którego cenę znasz od samego początku.

Agencja copywriterska Wrocław – czy lokalizacja ma znaczenie przy współpracy?

Wielu copywriterów pracuje zdalnie. I tak samo działają firmy copywriterskie. Jeśli odpowiada Ci kontakt telefoniczny lub mailowy, nie musisz poszukiwać partnera blisko swojej siedziby, by zrealizować skuteczny copywriting. Agencja zadba o to, aby komunikacja szła sprawnie i żebyś otrzymał takie teksty, na jakich Ci zależy. Gdy jednak preferujesz spotkania osobiste lub Twoja usługa jest na tyle zwiła, że trudno będzie objaśnić ją telefonicznie, poszukaj copywritera ze swojej miejscowości lub pobliskiego regionu. Wrocław to miasto, w którym aktualnie świadczę swoje usługi, więc zapraszam do współpracy, jeśli jesteś z Dolnego Śląska.
 

Masz pytania lub wątpliwości dotyczące oferowanej przeze mnie usługi copywriterskiej, cennika albo ogólnie copywritingu? Nie wiesz, na czym polega specyfika pisania treści pod SEO? Zastanawiasz się, czy dodatkowy content na stronie internetowej jest Ci potrzebny?

 

copywriting cena za 1000 znaków

 

Zapoznaj się z sekcją pytań i odpowiedzi, którą specjalnie dla Ciebie przygotowałam. Starałam się wyczerpująco opisać poszczególne zagadnienia, ale jeśli coś jeszcze nie jest dla Ciebie jasne, wypełnij formularz kontaktowy! Nie musisz od razu pytać o ofertę, chętnie wyjaśnię Ci tajniki copywritingu, ocenię Twoje potrzeby w zakresie treści, podpowiem najlepsze rozwiązania.

 

copywriter oferta Wrocław

Interesuje Cię skuteczny copywriting? Napisz do mnie!
 

copywriter cena usług

 

Uwielbiam mówić, że jakość treści oceniana jest bardzo subiektywnie. Brak błędów interpunkcyjnych, poprawność językowa, zastosowanie technik SEO to przecież nie wszystko. Liczy się styl copywritera, który można porównać do dania – nawet przygotowana zgodnie ze sztuką szarlotka nie przypadnie nam do gustu, jeśli nie lubimy jabłek. To jak – wypróbujesz mnie i moje teksty SEO? Cennik przygotuję dla Ciebie indywidualnie!

 

teksty copywriting

 

Nawet jeśli nie podejmiesz współpracy, którą mogę zaproponować Ci jako jednoosobowa agencja copywriting to dział marketingu warty rozważenia. Dlaczego? Bez treści nie wypozycjonujesz serwisu internetowego, nie prześcigniesz konkurencji, nie sprzedasz nawet najbardziej innowacyjnego produktu. Dobry tekst to podstawa skutecznej komunikacji.